محاسبه BMI محاسبه دقیق نسبت های وزنی محاسبه BMI محاسبه دقیق نسبت های وزنی

معرفی مهارت های هت فیتویژگی های کاربردی اپلیکیشن موبایل هت فیت

 • دریافت آخرین مطالب ورزشی

 • محاسبات ورزشی و BMI و کالری

 • دریافت برنامه غذایی

 • دریافت برنامه ورزشی و تمرینی

 • فیلم ها و فایل های آموزشی

 • مسابقات و جوایز هفتگی


درباره و ویژگی های هت فیت

گروه تناسب اندام و آموزشی هت فیت کار خود را با چهار متخصص در رشته ی فیزیولوژی ورزشی محض از دانشگاه شهید باهنر کرمان شروع کرده است.

اهداف اصلی گروه هت فیت ارائه خدمات زیر است:

 • ارائه ی برنامه ی تمرینی و مشاوره ی غذایی با آنالیز کامل فرد
 • تولید محتوای آموزشی برای تمامی افراد به ویژه مربیان
 • ارائه محتوای آموزشی و پکیج ها در قالب پی دی اف، پاورپونت و تدریس که توسط متخصصین گروه انجام می شود
 • قرار دادن جدیدترین مقالات و کتاب ها در قالب متون ترجمه شده بصورت رایگان داخل سایت و اپلیکیشن
 • تولید محتوای آموزشی در قالب اینفوگرافی برای اولین بار
 • پشتیبانی 24 ساعته برای مراجعه کنندگان

و در آخر باید به این نکته اشاره شود که تمامی متخصصین گروه همه ساعته در حال تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مراجعه کنندگان عزیزمان در سرتاسر کشور هستند.

 1. چرا باید به هت فیت اعتماد کنید؟

  گروه تناسب اندام و آموزشی هت فیت کار خود را با متخصصین مجرب و تحصیل کرده در رشته ی فیزیولوژی ورزشی محض در دانشگاه شهید باهنر کرمان شروع کرده است. هدف متخصصین ما ایجاد یک محیط امن برای تمامی افراد ( مربیان ورزشی، دانشجویان رشته ی تربیت بدنی و افراد غیر ورزشی  ) است که بتوانند از سایت و اپلیکیشن هت فیت در جهت دریافت برنامه، ارزیابی ترکیب بدنی و کالری مصرفی روزانه، خرید پکیج و آموزش از راه دور و مطالعه رایگان جدیدترین موضوعات در حیطه ی علم تمرین، تغذیه و آسیب شناسی استفاده کنند.

 2. چرا هت فیت کار خود را در قالب سایت و اپلیکشین شروع کرده است؟

  گروه هت فیت با در نظر گرفتن شرایط حاضر در جامعه و مشغله ی افراد در طول روز و همچنین کم کردن هزینه ی افراد، تصمیم برآن داشت که کار خود را در قالب سایت، اپلیکیشن و آموزش از راه دور شروع کند تا تمامی افراد در جامعه بتوانند با دنبال کردن موضوعات حاضر در سایت و اپلیکیشن دانش خود را روز به روز افزایش و ارتقاء دهند.

 3. چرا باید از هت فیت برنامه تمرین دریافت کنید؟

  متخصصیت گروه هت فیت با ارسال یک پرسشنامه به مراجعه کنندگان و بررسی پاسخ های دریافتی اقدام به تنظیم و نوشتن برنامه ی تمرین با تصویر حرکات ورزشی و بدون تصویر می کنند. همچنین متخصصین گروه هت فیت با مطالعه ی جدیدترین مقالات و کتاب های منتشر شده در سایت ها و مجلات علمی – ورزشی  معتبر از بهترین روش های تمرینی برای راهنمایی افراد به اهداف موردنظر خود استفاده می کنند.

 4. چرا باید از هت فیت مشاوره غذایی دریافت کنید؟

  متخصصین گروه هت فیت با آنالیز ترکیب بدن از راه دور و ارسال پرسشنامه به مراجعه کنندگان اقدام به دادن مشاوره غذایی از راه دور می کنند. مشاوره غذایی متخصصین گروه در زمینه سلامت برای افراد عادی و حرفه ای برای ورزشکاران است.

 5. چرا هت فیت در تولید محتوا از دیگر سایت ها برتری دارد؟

  یکی از چند برتری گروه هت فیت از دیگر سایت های ورزشی، تولید محتوای این گروه است. در تولید محتوای سایت و اپلیکیشن سعی برآن شده که از جدیدترین کتاب ها  و مقالات منتشر شده در سایت ها و مجلات علمی – ورزشی معتبر استفاده شود و متخصصین گروه در همه حال نسبت به ترجمه و آنالیز دقیق محتوای تولیدی اقدام می کنند. علاوه براین، برای اولین بار گروه هت فیت اقدام به طراحی مطالب در چهارچوب اینفوگرافی کرده است تا افراد ورزشی و غیر رزشی در چند دقیقه از مطالب بروز شده استفاده کنند.

 6. چرا باید اپلیکیشن هت فیت را در گوشی خود داشته باشید؟

  یکی از مزیت های نصب اپلیکیشن هت فیت در گوشی آن است که می توان در هر زمان از خدمات نوین گروه هت فیت در اپلیکیشن استفاده کرد و این موضوع کار را برای افراد بسیار راحت تر می کند. به عنوان مثال، مربی می تواند در زمان حضور در باشگاه و یا اوقات فراغت خود از مطالب اپلیکیشن در جهت ارتقاء دانش خود استفاده کند.

 7. چرا باید پکیج های هت فیت را خریداری و از آن ها استفاده کنید؟

  در تولید پکیج های تولیدی در گروه هت فیت سعی برآن شده که افراد به راحتی و در منزل با خرید این پکیج ها یک دوره ی آموزشی را با بهترین مطالب به اتمام برسانند. عموما یکی از دغدغه های مربیان برای ارتقائ دانش خود، حضور در سمینار ها و جلسات راه دور می باشد. اما گروه هیت فیت تمامی مطالب لازم در پیش برد دانش مربی در زمینه: فیزیولوژی ورزشی، علم تمرین، تغذیه ورزشی و آسیب شناسی در قالب پکیج آماده و در اختیار تمامی افراد به ویژه مربیان قرار میدهد و افراد بعد از استفاده از پکیج های حاضر، یک دوره ی ورزشی را پشت سر گذاشته است. همچنین، توضیح مطالب در پکیج ها بصورت تدریسی می باشد که متخصصین گروه هت فیت این کار را به انجام می رسانند.

آخرین نوشته ها